MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Bänk 6812562
nr 681 2562
Bänk
1890-tal, längd: 100
Kondition: skadad, slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 14 februari 2011
kl 18:44:42
100 kr
700 kr
400 kr
500 kr
600 kr
1.100 kr
1.000 kr
6
1.600 kr
1.600 kr
2.100 kr